AMD | Ryzen 7 7800X3D | 4.2 GHz | AM5 | Processor threads 16 | AMD | Processor cores 8
- TootjadAMD
- Mudel: 100-100000910WOF
- Saadavus: 5
-
419€
AMD | Ryzen 7 7800X3D | 4.2 GHz | AM5 | Processor threads 16 | AMD | Processor cores 8
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 132.00 mm |
| Gross depth master carton | 305 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| Gross width master carton | 140 mm |
| Komponent | PC |
| Net weight | 0.10 kg |
| Net weight master carton | 0.472 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendamine | Retail |
| Palette Qty | 640 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| PCI Expressi pesade versioon | 5.0 |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | AMD |
| Protsessori harud | 16 |
| Protsessori mudel | Ryzen 7 7800X3D |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| Protsessori sagedus | 4.2 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Sagedusvahemik | 4.2-5.0 GHz |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.109 kg |
| Vahemälu | 96 MB |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: amd ryzen 7 7800x3d 42 ghz am5 processor threads 16 amd processor cores 8, 100-100000910wof, amd, protsessorid


